______________________ _________________ ________________
Kategórie      
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

O nás

 

Vitajte na stránke MPM Projekt.

  

Zaoberáme sa predajom domácich potrieb, metrážnych látok, galantérie a spotrebného tovaru od rôznych výrobcov.

Ak potrebujete naceniť špecifický tovar alebo službu napíšte nám a my vám zašleme cenovú ponuku.

 

Vykonávame aj prípravu a vypracovanie technických návrhov, projektovanie elektroinštalácií a bleskozvodov v rámci voľnej živnosti, tak isto poskytujeme kresličské práce projektantom. Pre tieto činnosti nás prosím kontaktujte pomocou kontaktného formulára, mailom: mpmprojekt.hamernikova@gmail.com alebo na telefónom čísle 0948 224 382.

 

Sledovať nás môžete aj na našej FB stránke MPM Predaj.

 

Taktiež pôsobíme ako nezávislý distribútor výrobkov českej spoločnosti Vaše Dedra, s. r. o. , číslo koordinátora 319936. 

 

Značka DEDRA vznikla v roku 1995. Od prvého momentu sa inšpirovala víziou výrobkov najlepšej kvality drogistických produktov, ktoré je možné zákazníkovy ponúknuť. Tejto vízie sa drží 20 rokov. S postupom času sa sortiment doplnil o elektro, kuchynské doplnky, upratovacie náradie, odevy, dekorácie, obuv a šperky.

 

Ekológia na prvom mieste

Všetky drogistické a kozmetické produkty vyrábame s čo najväčším ohľadom na ochranu životného prostredia. Všetky drogistické výrobky sú koncentrované. Koncentráty môžeme zabaliť do menších obalov a tým po ich spotrebovaní zostane menej odpadu. Na prepravu koncentrátov k Vám spotrebujeme menej pohonných hmôt. Znižujeme tak množstvo CO2 pri doprave k vám. Nepoužívame zvieratá na testovanie produktov, všetky naše výrobky sú bez chlóru, formaldehydu a bez perborátov. Výrobky  Dedra Innovations sú v odľahčených PET obaloch.

 

Ak máte záujem o nákup výrobkov Dedra priamo u výrobcu v ČR za lepšie ceny pre registrovaných kliknite na link: https://www.dedra.cz/cs?ppk=319936 a taktiež sa môžete zapojiť do programu SUPER START /viac info : https://www.dedra.cz/cs/novinky/2023-novy-super-start?fbclid=IwAR2F1yOH-yReFGEdFy-96xUyiBMfbREpr1WQv9qfrjDGV22DcxN-90K9r_E /

 

 

U nás si môžete nakúpiť aj výrobky spoločnosti: Green idea a značky Topvet.

 

Korene firmy siahajú až do roku 1990, preto je možné firmu považovať za českého výrobcu prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy.


Garancie Topvet:


- použité suroviny spĺňajú parametre najvyššej kvality, niektoré suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a sú označené ako BIO
- použitie výrobných postupov, ktoré sú maximálne šetrné pre prírodné látky
- BIO prípravky Topvet neobsahujú žiadne ropné látky
- BIO kozmetické prípravky Topvet neobsahují žiadne konzervanty, syntetické farbivá, syntetické parfémy, živočíšne zložky, GMO suroviny
- žiadný prípravok firmy Topvet nikdy nebol, a ani v budúcnosti nebude, testovaný na zvieratách
- použitie recyklovatelných obalov bez zdravotných rizík

 

 

V prípade otázok nás kontaktujte emailom: mpmprojekt.hamernikova@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0948 224 382. 

 

 

Copyright 2019 - 2024 © mpmprojekt.sk
_____________ __________________